Szlifierz/ Ślusarz narzędziowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: SŚL/020/PHE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki

Zadania:

  • Szlifowanie kształtów (płaszczyzny, wałki) elementów form i okrojników
  • Składanie (montaż i wyprowadzanie powierzchni) nowych form, remonty form
  • Kontrola jakości
  • Praca na samodzielnym stanowisku

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Praca na 1-2 zmiany
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki oraz premie
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zachęcamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu, można również stawić się w naszym biurze przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro).