Specjalista ds. zakupów

Oferta pracy z dnia: 2019/07/13
Oferta ważna do dnia: 2019/08/12
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów do pracy w Łodzi na stanowisko Specjalista ds. zakupów

Twoje przyszłe zadania:

  • realizacja zamówień zakupu materiałów i towarów, w tym negocjowanie konkurencyjnych warunków i nadzór nad terminowością dostaw
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych z dostawcami
  • weryfikacja i akceptacja merytoryczna faktur zakupu
  • wykonanie niezbędnych operacji w systemie ERP oraz zapewnienie kompletnych i poprawnych danych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnienie od posiadanych kompetencji
  • pracę w komfortowym biurze w godz. 8-16
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
  • szansę na rozwój w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • pomocny zespół działający wspólnie na rzecz wyznaczonych celów
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Nasze oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego – poziom minimum B2
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz systemów ERP
  • czynne prawo jazdy kat. B.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl