Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta

Oferta pracy z dnia: 2018/11/08
Oferta ważna do dnia: 2018/12/09
Pracodawca: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Kontrakt

Obowiązki:

– Wsparcie techniczne działu handlowego.

– Wizyty u Klientów, szkolenia, doradztwo.

– Opracowywanie techniczne zapytań, dobór narzędzi ściernych.

– Wdrażanie nowych wyrobów, pomoc w opracowywaniu materiałów reklamowych.

– Udział w targach i wystawach branżowych.

Wymagania:

– Wykształcenie kierunkowe- mechaniczne lub pokrewne.

– Znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny.

– Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.

– Prawo jazdy kat. B.

– Wiedza dotycząca narzędzi ściernych oraz doświadczenie w przemyśle będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę.

– Wynagrodzenie podstawowe + premia.

– Liczne szkolenia produktowe i techniczne.

– Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

– Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

500050595
Email: rekrutacja@hr.pl