Specjalista ds. rekrutacji

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: AQ Wiring Systems
Miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 99
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Inna

Q Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group, należy do grona światowych liderów  w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem, do działu zasobów ludzkich AQ Wiring Systems w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • planowanie i samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne
  • przygotowanie, publikacja i ocena skuteczności ogłoszeń rekrutacyjnych
  • redagowanie i aktualizacja raportów dotyczących zasobów ludzkich
  • organizowanie programu wprowadzającego dla nowo zatrudnionych.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • pozytywne nastawienie do podejmowanych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej, orientacja na osiąganie celu
  • samodzielność i zaangażowanie
  • wcześniejsze doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem.

  • pracę w międzynarodowym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz świadczenia socjalne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojej aplikacji e-mailem lub dostarczenie osobiście do firmy.