Specjalista ds. obsługi magazynu – wynagrodzenie do 3 596 zł brutto – Zgierz

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/07/13
Oferta ważna do dnia: 2019/08/12
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko specjalista ds. obsługi magazynu

Twoje zadania:

  • obsługa przesyłek na magazynie
  • wyjaśnienie niezgodności

Nasze oczekiwania:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na posiadane doświadczenie, płeć oraz wiek.

Sprawdź co chcemy Ci zaproponować:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • solidne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3 100 zł brutto
  • atrakcyjną premię miesięczna do 496 zł brutto
  • pracę w godz. 5:30-13:30 i 13:00-21:00
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy

Dodatkowe informacje

Daj się poznać i już teraz prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl