Specjalista do spraw ubezpieczeń majątkowych i osobowych

Branża: Ubezpieczenia
Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: KMG Ubezpieczenia
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Specjalista ds. Ubezpieczeń (Pracownik Biurowy)

KMG Ubezpieczenia powstało z myślą o swoich Klientach i jako cel swojej działalności postawiło sobie jak najbardziej kompleksową ich obsługę.

Obecnie w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i na życie. Dzięki współpracy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku, możemy przygotować w pełni dostosowaną ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnej i kompleksowej obsługi. Staramy się podchodzić do każdego Klienta indywidualnie, bo tylko w ten sposób możemy zaproponować najbardziej dopasowane i satysfakcjonujące rozwiązanie.

Nasza firma jako jedyna w Łodzi prowadzi usługę – serwis likwidacyjny. Czyni to z nas prawdziwego doradcę w przypadku aktywności likwidacyjnych.

Miejsce pracy:

Łódź

Zadania: kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale firmy, budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami realizacja celów biznesowych firmy

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, znajomość technik sprzedaży, zaangażowanie, nastawienie na sukces, otwartość na nowe wyzwania, determinacja w osiąganiu celów.

Oferta: kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujący do pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń, jasna ścieżka kariery zawodowej, opieka i współpraca z Centralą firmy, umowa o pracę.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Kontakt:
Opolczyka 17
Łódź
Email: biuro@kmgubezpieczenia.pl