Spawacz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: B.O.B. Bramy Ogrodzenia Balustrady
Miejsce pracy: Łódź, okolice Łodzi, Koluszki, Brzeziny, Głowno
Numer referencyjny: SPAW/022
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma B.O.B. prężnie  działająca w branży iluminacji świetlnych, ogrodzeń oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • składanie i spawanie konstrukcji stalowych
  • składanie  i spawanie bram i ogrodzeń
  • analiza rysunku technicznego

Wymagania:

  • umiejetność spawania metodą MIG MAG
  • mile widziana umiejetność spawania metodą TIG
  • umiejetność czytania rysunku technicznego
  • umiejetność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • dokładność oraz zaangażowanie
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Informacje dodatkowe:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi stronami internetowymi:

Bramy, ogrodzenia, automatyka

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.