SEKRETARKA

Pracodawca: MAREX
Miejsce pracy: łódź -Górna
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

MAREX

FIRMA MAREX

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży tekstyli domowych w kraju i za granicą

Obowiązki

 Stała praca w rozwijającej się firmie

 Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego

 Zagraniczne wyjazdy służbowe

 Prowadzenie korespondencji z firmami zagranicznymi

 Pozostałe obowiązki na w/w stanowisku

Wymagania:

  •   Wykształcenie minimu średnie                                                                                                  Biegła  znajomość języka angielskiego (certyfikaty mile widziane)
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (word, excel, power point) oraz Internetu
  •  Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (niemiecki,rosyjski)
  •   Wykonywanie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych.
  •   Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  •   Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  •   Wysoka kultura osobista i zdolności dyplomatyczne
  •  Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  •   Umiejętność analitycznego, kreatywnego i logicznego myślenia
  •   Lojalność i dyskrecja
  •   Energia i perfekcjonizm w działaniu
  •   Dyspozycyjność

    Stanowisko pracy do obsadzenia od zaraz,tylko poważne oferty kandydatek które są dyspozycyjne.pierwszy wylot służbowy Niemcy ,Chiny już za parę dni.Kandydatka musi mieć aktualny paszport.

    Informacje dodatkowe:

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem z dopiskiem:Sekretarka