SEKRETARKA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MAREX
Miejsce pracy: ŁÓDŹ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Producent tekstyliów domowych firma MAREX WIESZCZYCKI I SP SJ w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy w chwili obecnej kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mowa/pismo) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i wymianę korespondencji e-mailem
  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem (rosyjski)
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji pracy
  • biegła obsługa komputera (Excel MS Office) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka);
  • dyspozycyjność wyjazdy służbowe do chin

Wymagania:

  • odbieranie telefonów i prowadzenie rozmów (w języku polskim i angielskim)
  • wyszukiwanie przyszłych naszych kontrahentów w różnych państwach
  • obsługa obiegu dokumentów poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • organizacja podróży służbowych rezerwowanie biletów lotniczych i hoteli
  • najbliższy wylot do Chin to 21.05.2016
  • ważny paszport
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą i sympatyczną atmosferę pracy,