Rejestrator medyczny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: NZOZ MIKOMED
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dynamicznie rozwijająca się Klinika Medyczna MIKOMED poszukuje osoby na stanowisko Rejestratora Medycznego/ Rejestratorki Medycznej.

Zadania

osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów

zakładanie kartotek

pilnowanie porządku w dokumentacji medycznej

pomoc w codziennych pracach lekarzy

praca w systemie informatycznym

współpraca z personelem Medycznym

obsługa kasy i drukarki fiskalnej

zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów

Budowanie dobrych relacji z pacjentami i lekarzami

Oczekiwania:

wykształcenie min. wyższe licencjackie

umiejętność obsługi komputera

umiejętność pracy w zespole

ciepło i empatia wobec pacjentów

rozwinięte umiejętności interpersonalne

doskonała organizacja pracy

dokładność i samodzielność w działaniu

gotowość do pracy w systemie zmianowym 7-15 ;14-22

znajomość programu mMedica , COMARCH OPTIMA I EWUŚ będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

stabilne zatrudnienie

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Cv należy przesyłać na adres e-mail. Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.