Przedstawiciel / Reprezentant Firmy

Branża: Ubezpieczenia
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Bartosz
Miejsce pracy: Łódź
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000

Opis :

W związku z rozwojem Naszego zespołu oraz uwarunkowaniami ustawowymi dotyczącymi PPK, poszukujemy ciekawej, ambitnej osoby do współpracy w charakterze Przedstawiciela / Reprezentanta firmy zajmującego się kontaktem, obsługą i negocjacjami z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw. Stawiamy na kreatywność, cenimy aktywność i nastawienie na sukces.

Oferta skierowana jest do osób zarówno z doświadczeniem w doradztwie i sprzedaży rozwiązań finansowych jak również do osób które łatwo nawiązują lub posiadają kontakty biznesowe, a do tej pory ich kariera zawodowa nie obejmowała finansów. W Naszym zespole stawiamy na współpracę i wzajemną pomoc w celu osiągnięcia zamierzonego celu, dlatego możesz liczyć na pełne wsparcie doświadczonych Reprezentantów. Oferujemy również możliwość otrzymania portfela klientów do obsługi.

Oczekujemy :

– wykształcenia minimum średniego, ale mile widziane wyższe

– wysokiej kultury osobistej

– pełnego zaangażowania zwłaszcza na etapie szkolenia i wdrożenia

– otwartości na współpracę

– umiejętności obsługi komputera, Windows, Office

Oferujemy :

– pozytywną atmosferę pracy

– szkolenia kompetencyjne oraz wsparcie w pracy z klientem

– elastyczny czas pracy

– wynagrodzenie podstawowe, prowizje, premia, budżet marketingowy itd.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z aktualnymi wymogami RODO na adres mailowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne.