Przedstawiciel handlowy

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: VERSO WORK SYSTEM SP. Z O.O.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ
Numer referencyjny: 12/2018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
na rejon Łódź i okolice

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży,
• Znajomość branży HR mile widziana
• Duża samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
• Determinacja w dążeniu do osiągania celów
• Obsługa komputera
• Prawo jazdy kat.B

Zadania:
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Realizacja planów
• Raportowanie pracy i wyników

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Wynagrodzenie stałe plus system premiowy uzależniony od wyników,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
proszę zawrzeć klauzule o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami