PROTETYK SŁUCHU

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Centrum Maytone
Miejsce pracy: Łódź, okolice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Maytone od lat specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom niedosłyszącym.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy energicznych, kreatywnych i komunikatywnych osób na stanowisko:

                                          PROTETYK SŁUCHU / ŁÓDŹ

Zakres obowiązków:

      -doradztwo w zakresie oferowanych produktów

      – sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy

      – osobista i telefoniczna obsługa pacjenta

      – udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług

      – kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów (szczególnie starszych)

Wymagania:

– uprawnienia do wykonywania zawodu Protetyka Słuchu – dyplom

– komunikatywność,

– wysoka kultura osobista,

– dobra organizacja pracy,

– prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę)

– atrakcyjne wynagrodzenie ( wynagrodzenie podstawowe plus prowizja)

– miłą atmosferę,

– ubezpieczenie grupowe,