Produkcja Stryków – nowa wyzsza stawka

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Numer referencyjny: MNM/2018/03/23
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • montaż drobnych elementów
  • obróbka kabli
  • kontrola jakości
  • przygotowywanie produktów do wysyłki

Czego oczekujemy:

  • zdolności manualne
  • dobry wzrok
  • dokładność, skrupulatność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę głównie w pozycji siedzącej, niewymagającej dużego wysiłku fizycznego
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • stawkę godzinową w wysokości: 14,70 zł brutto/h
  • premię miesięczną 10%
  • premię roczną
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych: 4zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • nabycie prawa do 2 dni urlopu wypoczynkowego po każdym przepracowanym miesiącu
  • opiekę Koordynatora Work Service w trakcie zatrudnienia
  • oferty rabatowe partnerów Work Service S.A.
  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW
  • możliwość zakupu pakietu Multisport/OKSYSTEM