Pracownik sekretariatu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Wuko Feniks
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Prężnie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje osoby do pracy w sekretariacie na zastępstwo na okres około roku.

Praca biurowa związana z prowadzeniem sekretariatu firmy.

Zakres zadań, m.in: Praca z dokumentami (edycja, formatowanie dokumentów), obsługiwanie połączeń telefonicznych, przygotowywanie pism, obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych, zarządzanie kalendarzem, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, przygotowywanie rozliczeń wydatków służbowych, obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania: Bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych Wykształcenie minimum średnie (także osoby w trakcie studiów), umiejętność organizacji pracy, rzetelność, samodzielność, wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność nienaganna kultura osobista.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV