Pracownik przepakowywania leków

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przepakowywania leków.

Zadania:

  • składanie kartoników
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto + atrakcyjny system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku bez weekendów
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • dogodną lokalizację z dojazdem liniami W, 69, 72 i 72D
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Dodatkowe informacje

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to już teraz wyślij swoje CV.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl