Pracownik produkcji – umowa o pracę

Oferta pracy z dnia: 2018/02/15
Oferta ważna do dnia: 2018/03/17
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

LUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
– obsługa linii produkcyjnej;
– kontrola jakości wyrobów gotowych;
– pakowanie produktów finalnych.
Wymagania:
– KSIĄŻECZKA SANEPIDU – WYMÓG KONIECZNY;
– dyspozycyjność;
– chęć do pracy.
Oferujemy:
– umowę o pracę;
– stabilne zatrudnienie;
– możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie;
– szkolenia stanowiskowe;
– bezpłatne badania lekarskie;
– pracę od zaraz.