Pracownik produkcji – umowa o pracę

Oferta pracy z dnia: 2019/07/11
Oferta ważna do dnia: 2019/08/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży automatyki i elektroniki, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko pracownik produkcji.

Zadania, jakimi będziesz się zajmował:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • montaż w oparciu o specyfikację techniczną
  • nawijanie uzwojeń dolnego i górnego napięcia

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • zdolności manualne

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze wypłacane zawsze w terminie
  • atrakcyjne premię miesięczną oraz roczną
  • dodatek 40% za pracę w nocy
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl