Pracownik produkcji kartonów/ Operator maszyn

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: PPK/074/EGW
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki

Miejsce pracy: Łódź, Teofilów

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (praca stojąca)
  • Prace pomocnicze na produkcji
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji
  • Dokładanie komponentów do maszyny
  • Ustawianie parametrów maszyn

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym (3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn
  • Motywacja do pracy
  • Chęć rozwoju

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stała stawka miesięczną +650 zł dodatku za pracę w 4 brygadach
  • Atrakcyjne premie
  • Możliwość rozwoju (awansu)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przy pomocy portalu lub osobiście: ul. Dąbrowskiego 238 – wejście od ul. Technicznej.
Tel: 662 090 600; 600 306 729