Pracownik montażu – solidne zarobki / dwie zmiany

Oferta pracy z dnia: 2019/06/25
Oferta ważna do dnia: 2019/07/25
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika montażu.

Oczekujemy od Ciebie:

przede wszystkim umiejętności czytania rysunku technicznego, dodatkowo mile widziane będą uprawnienia SEP.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką godzinową oraz premiami – miesiączną i roczną! Pracujemy tylko na dwie zmiany, ale dla chętnych możliwe są extra płatne nadgodziny. Pracując z nami możesz skorzystać z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej. Ze względu na dobrą lokalizację zakładu pracy nie musisz martwić się o dojazd – bez problemu dojedziesz do pracy komunikacją miejską

Twoje przyszłe zadania to:

montowanie elementów zgodnie z instrukcją oraz kontrola jakości wykonanego produktu.

Dodatkowe informacje

WYŚLIJ CV i dołącz do nas od zaraz! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl