Pracownik montażu – jedna zmiana / bez doświadczenia

Oferta pracy z dnia: 2018/10/18
Oferta ważna do dnia: 2018/11/17
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik pomocniczy montażu.

Twoimi zadaniami będą:

  • pomocnicze prace montażowe (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie)
  • składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji
  • oklejanie opakowań zbiorczych

Nasze oczekiwania to:

  • zdolności manualne
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia- według preferencji
  • wolne weekendy – pracujesz od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • pracę w dobrej atmosferze i w pomocnym zespole
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy

Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Już teraz wyślij swoje CV! Na rozmowę koniecznie zabierz ze sobą znajomych – razem pracuje się raźniej!

Zapraszamy także do biura KS Service (Łódź, ul. Piotrkowska 31 lok. 27) oraz zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 506 561 604.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl