Pracownik magazynu – praca dodatkowa/zmiany poranne! – Zgierz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku Magazynier. 

Czym będziesz się zajmować?

Do Twoich zadań będą należały proste prace magazynowe. Będziesz rejestrował i sortował przesyłki kurierskie oraz zabezpieczał uszkodzone kartony. Twoim obowiązkiem będzie rozładowywanie przesyłek kurierskich i wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Co możesz zyskać pracując z nami?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu oraz wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1350 zł brutto/m-c. Dodatkowo będziesz mógł uzyskać premię wynikową aż do 16% (nawet do około 216 zł brutto). Zapewniamy także profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.  

Czy to o Tobie?

Szukasz pracy dodatkowej? Chcesz dorobić lub połączyć zatrudnienie ze studiami czy dodatkową aktywnością?

Pracujesz na etacie, ale potrzebujesz dorobić?

Nieważne czy masz już doświadczenie zawodowe czy dopiero zaczynasz przygodę z pracą. Dla nas liczy się Twoja motywacja do pracy oraz dyspozycyjność w godzinach 5:00-9:00 (poniedziałek) i 4:30-8:30 (wtorek-piątek).

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.