Pracownik magazynu – praca dodatkowa bez weekednów – Zgierz

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku Pracownika magazynu.

Zakres obowiązków

  • proste prace magazynowe przy skanowaniu przesyłek kurierskich
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godz. 16:00-20:00
  • chęć do pracy oraz punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy od pierwszego dnia:

  • umowę o pracę w wymiarze ½ etatu
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1470 zł brutto/m-c
  • premię wynikową w wysokości około 235 zł brutto
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl