Pracownik ds. Administracyjno -Księgowych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Rekabet Sp.z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Firma recyklingowo-wyburzeniowa poszukuje osoby na stanowisko Pracownik ds. Administracyjno -Księgowych

Miejsce pracy: biuro w Łodzi

Obowiązki:
• Obsługa urządzeń biurowych
• Codzienna współpraca z członkami Zarządu Spółki
• Zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentacji
• Bieżąca obsługa biura, kompletowanie dokumentów i ich sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu
• Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej oraz wchodzącej
• Weryfikacja raportów dziennych pracy sprzętu
• Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• Bieżąca współpraca z biurem rachunkowym

Wymagania:

• Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel)
• Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziany/widziana student/studentka studiów z zakresu finansów i księgowości
• Zdolności numeryczne
• Umiejętności analityczne
• Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność, dokładność,
• Poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
• Wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność i zaangażowanie,
• Zainteresowanie zagadnieniami księgowymi i chęć rozwoju w tym obszarze

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w przyjaznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju w strukturach firmy,
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku