PRACOWNIK BIUROWY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: ŁÓDŹ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Zadania:

– Tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym,

– Kontrola i monitoring zaawansowania w realizacji zamówień produkcyjnych,

– Kontrola i monitoring możliwości produkcyjnych,

– Monitorowanie poziomu zapasów surowców i półproduktów, utrzymywanie ich właściwego poziomu w celu zapewnienia ciągłości produkcji,

– Analiza zamówień od klientów i ich poprawnej ich realizacji,

– Opracowywanie raportów i dokumentacji,

Wymagania:

– Średniozaawansowana znajomość programu Excel,

– Komunikatywność, samodzielność,

– Umiejętności analityczne,

– Asertywność,

– Umiejętność pracy pod presją czasu,

– Mile widziani studenci przetwórstwa tworzyw sztucznych lub zarządzania produkcją.

Oferujemy:

– Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach,

– Stabilność zatrudnienia,

– Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy),

– Rozwój kompetencji,

– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowania.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.