Pracownik Biurowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca importem i dystrybucją alkoholi mocnych oraz win poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik Biurowy

Opis stanowiska:

– dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

– pomoc księgowej w przygotowywaniu dokumentów

– uzgadnianie rozrachunków

– windykacja należności

– przygotowywanie podstawowej dokumentacji związanej ze zgłoszeniami celnymi

– administracyjna obsługa klientów i dostawców

– obsługa korespondencji pocztowej, przychodzącej i wychodzącej

Wymagania na tym stanowisku to:

 – łatwość nawiązywania kontaktów

– dobra organizacja pracy, skrupulatność i sumienność

– umiejętność szybkiego uczenia się

– znajomość pakietu Office, przede wszystkim Microsoft Excel i Microsoft Word

– mile widziane doświadczenie w pracy księgowo – administracyjnej

– znajomość obsługi Subiekta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– umowę o pracę

– pracę w miłej atmosferze

– pracę od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 – 16:00

– przeszkolenie