Pracownik biurowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: REMAX Sp. z o.o
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Firma REMAX Sp. z o.o. od 2007 roku posiada certyfikat i prowadzi działalność jako Agencja Pracy. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • udzielanie informacji o bieżących ofertach pracy
  • pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i niższego szczebla,
  • tworzenie rekrutacyjnej bazy danych kandydatów,
  • raportowanie.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
W temacie maila proszę podać: Łódź.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”