Pracownik biurowy

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Łódź
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2100
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Stabilna firma zajmująca się handlem surowcami wtórnymi istniejąca na rynku łódzkim od 1989 zatrudni osobę na stanowisku pracownik biurowy – kasjer

ZADANIA:

bieżąca obsługa klienta indywidualnego, obsługa kasy operacyjnej, wystawianie dokumentów sprzedaży, zakupu, dokumentów magazynowych, tworzenie raportów dziennych, prowadzenie dziennika korespondencji wychodzącej

NASZE OCZEKIWANIA:

profesjonalizm, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie do świata i ludzi, umiejętność funkcjonowania w zespole, komunikatywność, dobra znajomość MS Office (Word, Excel)znajomość środowiska Comarch Optima (moduły: kasa/bank, faktury, magazyn)

OFERUJEMY:

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę na pełen etat w jednozmianowym systemie godzinowym: 8-16; godziwe i pewne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aktualnego CV na adres e-mail

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).