Pracownik biurowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: REMAX Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma REMAX Sp. z o.o. od 2007 roku posiada certyfikat i prowadzi działalność jako Agencja Pracy. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

– udzielanie informacji o bieżących ofertach pracy
– pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i niższego szczebla,
– tworzenie rekrutacyjnej bazy danych kandydatów,
– raportowanie.

WYMAGANIA:

– wykształcenie średnie/wyższe,
– dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych,
– wysoko rozwinięta komunikatywność i wysoka kultura osobista,
– doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji będzie dodatkowym atutem,
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

– umowę o pracę na pełny etat;
– możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

W temacie maila proszę podać: ŁÓDŹ.