Praca w Biurze – Obsługa Klienta – Atrakcyjne Wynagrodzenie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Numer referencyjny: OK/2018/02/13
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów sieci Plus GSM – infolinia przychodząca
  • Doradztwo i pomoc w wyborze produktów/usług dopasowanych do potrzeb Klienta

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Znajomości obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Komunikatywności oraz dobrej dykcji
  • Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 2600 zł brutto / m-c plus premie miesięczne i nagrody sprzedażowe
  • Kompleksowe szkolenia wstępne
  • Pracę w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem (grafik
  • podawany do wiadomości na cały miesiąc z góry)
  • Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu zatrudnienia
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach
  • Możliwość dołączenia do użytkowników kart Multisport.