Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: EMPIRE NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Łódź
Oferowane wynagrodzenie brutto: 5000

Biuro nieruchomości

Oferta jest skierowana do doświadczonych agentów nieruchomości, którzy znają i kochają tą pracę. Nasza firma poszukuje osoby na stanowisko pośrednika, która swoim profesjonalizmem i znajomością rynku spełni standardy wyróżniające nas spośród konkurencji. Doceniamy zaangażowanie, pasję, wiedzę i doświadczenie. Praca na terenie Łodzi i najbliższych okolic. Biuro znajduje się w Łodzi w centrum miasta.

Od kandydatów wymagamy: prawo jazdy, własny samochód, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, komunikatywność, dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • stabilną pracę i realne perspektywy rozwoju, szkolenia
  • umowę o pracę (podstawa + wysoka prowizja)
  • wysoki standard pracy i miłą atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w realizacji prestiżowych projektów
  • wsparcie prawne i marketingowe

Podane wynagrodzenie jest orientacyjne, z uwagi na prowizyjny system wynagrodzeń istnieje możliwość zarobienia od 2000 – 20 000 zł miesięcznie, w zależności od ilości transakcji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Wybrani kandydaci zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.