Pomocnik montera/ ślusarza NOWA STAWKA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Jeśli interesujesz się elektryką, mechaniką, lubisz wykonywać prace manualne, a przy tym szukasz pracy, gdzie w miłej i profesjonalnej atmosferze zdobędziesz niezbędne doświadczenie, to zapraszamy do aplikowania.

Do Twoich zadań należeć będzie:
– pomoc przy montażu lub/i szlifowaniu drobnych podzespołów i komponentów;
– realizacja zleceń produkcyjnych.

Czego oczekujemy:
– chęci i motywacji do pracy;
– zdolności manualnych;
– gotowości do pracy jednozmianowej (pomoc przy montażu, 6 – 14) lub dwuzmianowej (pomoc przy szlifowaniu, 6 – 14; 14 – 22) od poniedziałku do piątku;
– doświadczenie na stanowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
– umowę zlecenia;
– pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
– możliwość długotrwałej współpracy;
– możliwość zdobycia doświadczenia;
– miłą atmosferę w zakładzie pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem 660-086-914.