Operator wózka widłowego – wysokie zarobki / bez doświadczenia!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: Oww/Teo/092018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży technicznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Teolinie na stanowisku:

Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w ich obsłudze lub rozwinąć umiejętności, które już posiadasz? Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie trzyzmianowym?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, to mamy pracę dla Ciebie!

Obowiązki

Do Twoich przyszłych zadań będzie należała obsługa wózka widłowego podczas przyjmowania i wydawania towaru oraz rozlokowywania go w magazynie. Będziesz także obsługiwał skaner oraz dbał o powierzony towar i sprzęt.

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Oferujemy również atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18 zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku, ale jeśli chcesz dodatkowo zarobić – możliwe są nadgodziny. Zapewniamy także szkolenie przed przystąpieniem do pracy i stałą opiekę koordynatora personalnego.

Nie czekaj ani chwili dłużej! Zacznij pracę z nami jako Magazynier – WYŚLIJ CV!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.