Operator wózka widłowego – darmowy transport/konkurencyjne wynagrodzenie – Łódź

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego. 

Twoim zadaniem będzie:

załadunek i rozładunek towaru oraz jego rozlokowanie, dostarczenie materiału na produkcję i odbiór gotowego wyrobu, a także inne proste prace magazynowe.
 

Zyskujesz

Naszym pracownikom zapewniamy umowę o pracę z solidnym wynagrodzeniem zasadniczym oraz premią roczną. Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 2 lub 3 zmianowym, ale dla chętnych możliwe są dodatkowo płatne nadgodziny. Dofinansujemy również Twoją prywatną opiekę medyczną. Dodatkowo zapewniamy transport m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego. Ponadto zdobędziesz doświadczenie zawodowe, rozwiniesz swoje umiejętności w praktyce i możliwe, że po okresie próbnym rozpoczniesz pracę bezpośrednio u naszego Klienta!

 

 

Czy to o Tobie?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT, jesteś gotowy/-a do pracy zmianowej i chcesz zdobywać doświadczenie? Jeśli tak – idealnie trafiłeś! Mamy pracę dla Ciebie!

 

Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany/-a? Naciśnij APLIKUJ i załącz CV.

Nie posiadasz CV?  Zapraszamy do biura KS Service w Łodzi, ul. Piotrkowska 31 lok. 27 oraz do kontaktu telefonicznego pod nr 506 561 604.