Operator-umowa o pracę/atrakcyjne wynagrodzenie – Zgierz

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator.

Poszukujemy Ciebie jeśli:

posiadasz uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnicę. Super jeśli masz za sobą doświadczenie z maszynami produkcyjnymi.

Twoje przyszłe zadania:

obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dostarczenie komponentów na produkcję.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z solidnym wynagrodzeniem oraz bogatą premią roczną a także z wysokim  40 % dodatkiem za pracę w godzinach nocnych. Weekendy są Twoje, pracujemy od poniedziałku do piątku. Gwarantujemy przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. System szkoleń wdrażający w stanowisko pozwoli Ci na łatwiejszą i płynniejszą pracę. Zapewniamy bezpłatny transport z Łodzi, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Ozorkowa i Poddębic.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej – APLIKUJ już teraz!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749