Operator maszyn/Operator maszyn CNC

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: AQ Wiring Systems
Miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 99
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Inna

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group, należy do grona światowych liderów  w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych.

Do działu produkcji AQ Wiring Systems w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • obsługa, regulacja, ustawianie maszyn
  • kontrola wzrokowa używanych surowców, komponentów i materiałów w celu niedopuszczenia do produkcji niewłaściwych lub uszkodzonych elementów.

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • skrupulatność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • w przypadku operatorów maszyn CNC – biegła obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojej aplikacji e-mailem lub dostarczenie osobiście do firmy.