Operator maszyn

Oferta pracy z dnia: 2018/06/14
Oferta ważna do dnia: 2018/07/15
Pracodawca: P.I.W. "WIFAMA-PREXER" Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim, rozwijamy się na rynku od prawie 30 lat. Odlewamy i obrabiamy detale dla firm z branży AGD, motoryzacyjnej, elektronicznej, elektro-narzędziowej i budowlanej. Obecnie zatrudniamy ponad 300 pracowników.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kursy i szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje pracowników,
  • motywacyjny system premiowania,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • sfinansowanie składki w ramach Pracowniczego Programu Emerytalnego,
  • karty sportowe FitSport lub FitProfit,
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • zaangażowania w powierzone zadania,
  • gotowości do pracy w systemie 2- i 3-zmianowym

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń na wydziale odlewni aluminium (przy produkcji detali dla firm z branży motoryzacyjnej i AGD)
  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace
Kontakt:
606356227