Operator-konkurencyjne wynagrodzenie/premia roczna – Łódź

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator.

Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe, suwnicę
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenia przy pracy z maszynami produkcyjnymi

Twoje przyszłe zadania to:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dostarczenie komponentów na produkcję

Oferujemy:

  • umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z  wysoką roczna pensją
  • 40 % dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • wolne weekendy a dla chętnych dodatkowo płatne nadgodziny
  • wstępne szkolenia wdrażajace
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • bezpłatny transport z Łodzi, Ozorkowa, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Poddębic i Zgierza.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej – APLIKUJ już teraz!

Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749