Odbieranie połączeń przychodzących

Oferta pracy z dnia: 2018/06/23
Oferta ważna do dnia: 2018/07/24
Pracodawca: Work Service
Numer referencyjny: OPP/WS - 06/18
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
  • Telefoniczna rozmowa z Klientami,
  • Doradztwo w wyborze aktualnych produktów/usług.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja,
  • Łatwość komunikacji,
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 2600 zł brutto / m-c plus premie miesięczne i nagrody sprzedażowe
  • Kompleksowe szkolenia wstępne
  • Pracę w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem (grafik podawany do wiadomości na cały miesiąc z góry)
  • Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu zatrudnienia
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach
  • Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport
Kontakt:
Gwiaździsta 66
Wrocław