NOWE MIEJSCA PRACY -SPECJALISTA DS PROJEKTOWYCH

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Numer referencyjny: NMP/2018/03/12
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • samodzielne wykonywanie projektów telekomunikacyjnych – stacyjnych i liniowych
  • sporządzanie rysunków technicznych w programach graficznych
  • uczestniczenie w wizjach lokalnych
  • wsparcie pracy biura projektowego

Czego oczekujemy:

  • utrwalona wiedza oraz doświadczenie z  zakresu projektowania teletechnicznego
  • dobra znajomość programu AutoCad, Visio i Corel
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane uprawnienia do projektowania w telekomunikacji lub rozpoczęta praktyka w tym zakresie

  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwiązań
  • Dopuszczamy możliwość nawiązania współpracy z osobami posiadającymi jednoosobowa działalność gospodarczą.