Monter – wysokie premie – wolne weekendy

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Montera.

Twoimi zadaniami będą:

  • montaż komponentów w oparciu o rysunek techniczny
  • kontrola jakości produktu

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
  • wysoką premię roczną
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenie wdrażające i opiekę koordynatora personalnego
  • dobry dojazd do pracy komunikacją miejską
  • możliwość zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia SEP

Dodatkowe informacje

WYŚLIJ CV i dołącz do nas od zaraz!

Zapraszamy do kontaktu teleofonicznego pod nr tel. 506 561 604.