Monter – umowa o pracę – Łódź

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter. 

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i 13-stą pensję. Pracujemy na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku. Nie musisz martwić się o dojazd – zapewniamy transport pracowniczy z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Pabianic, Zgierza i Ozorkowa. Jeżeli będziesz chętny, to istnieje możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej. Na początku Twojej pracy zapewnimy Ci profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego. 

Kandydacie! Kandydatko!

Potrafisz odczytywać rysunek techniczny i schemat elektryczny? Posiadasz wykształcenie z zakresu elektryki lub pokrewne? Masz zdolności manualne? Jeżeli tak, to sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dodatkowe informacje

Zainteresowała Cię ta oferta? Jeśli tak to aplikuj i dołącz do nas. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: r.hajahmadov@ksservice.pl