Monter/nawijacz – umowa o pracę!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter / nawijacz.

Jakie są nasze wymagania?

  • umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • montaż w oparciu o specyfikację techniczną
  • nawijanie uzwojeń dolnego i górnego napięcia

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie III zmianowym
  • wysokie wynagrodzenie
  • premię miesięczną oraz roczną
  • dodatek 40% za pracę w nocy
  • opiekę medyczną

Dodatkowe informacje

Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta, aplikuj już teraz – może czekamy właśnie na Ciebie ! 🙂

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń – 503 075 956