MONTER MEBLI z doświadczeniem/ pomocnik montera

Oferta pracy z dnia: 2018/11/08
Oferta ważna do dnia: 2018/12/09
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: mont/08112018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Poszukujemy MONTERA MEBLI, najchętniej z doświadczeniem i pomocnika montera. Istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

PODSTAWOWE OCZEKIWANIA PRZY UMOWIE DORYWCZEJ:

• umiejętności manualnych przydatnych przy montażu mebli • dokładności, sumienności i uczciwości

• sprawność fizycznej • punktualności i dyspozycyjności

• wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia do klienta

OCZEKIWANIA PRZY UMOWIE STAŁEJ (oprócz podstawowych):

• doświadczenia w branży stolarskiej i meblarskiej

• wiedzy w zakresie montażu elementów meblowych

• czynnego prawa jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• rozładunek i przyjęcie mebli do magazynu

• załadunek, dowóz i rozładunek mebli u klienta

• kompletowanie zamówień

• montaż mebli i ustawienie zgodnie z zamówieniem

• kontrola i zabezpieczenie towarów przy transporcie

Chętnych prosimy o przesyłanie cv pod wskazany adres mailowy.

784777550
Email: praca@romart.com.pl