Młodszy opiekun klienta

Oferta pracy z dnia: 2019/07/11
Oferta ważna do dnia: 2019/08/11
Pracodawca: Rena-Pol
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Od 1996 roku prowadzimy związaną ze sprzedażą środków ochrony indywidualnej (m.in. obuwia ochronnego, rękawic, okularów, ochronników słuchu, środków czystości, odzieży roboczej i ochronnej) oraz szerokim pakietem usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy (m.in. pranie odzieży, czy wynajem automatów dystrybucyjnych BHP). Jesteśmy dystrybutorem światowych liderów z branży BHP (m.in. Ansell, Honeywell, 3M, Lemaitre, Uvex, Stoko). W swojej ofercie posiadamy mi.in. rękawice, obuwie i odzież ochronną oraz roboczą, jak również szeroką gamę produktów pomocniczych towarzyszących procesom produkcyjnym takich jak: narzędzia, produkty do utrzymania ruchu, czy czyściwa. Obsługujemy Klientów indywidualnych i korporacyjnych na terenie całej Polski.

Obecnie poszukujemy pracownika do zatrudnienia na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź-Nowy Józefów lub Aleksandrów Łódzki

JEŻELI:

  • Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty
  • Kieruje Tobą ciekawość i chęć rozwoju
  • Posiadasz umiejętność samodzielnego działania i wyznaczania sobie celów
  • Masz energię i zapał do nauki

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI TYLKO:

  • Lubisz pracować w zespole i poznawać nowych ludzi
  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie
  • Dobrze obsługujesz komputer i podstawowe oprogramowanie (Word, Excel, Power Point)
  • praca w systemie jednozmianowym (od pn. do pt., w godzinach od 8.00 do 16.00)
  • umowa o pracę na pełny etat
  • pakiet medyczny oraz indywidualne ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy pod okiem doświadczonych Opiekunów Klienta
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolenia produktowe
  • praca w młodym, ambitnym zespole

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY TO:

  • realizacja bieżących zamówień i obsługa dostaw
  • stała kontrola dostępności produktów poprzez monitorowanie stanów magazynowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • obsługa programu sprzedażowo – magazynowego

Zapraszamy do rekrutacji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku WYŚLIJ.

Prosimy o wstępną deklarację wyboru miejsca pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb, niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych. tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926, ze zm.)”.

Email: rena-pol@rena-pol.pl