MŁODSZY ARCHITEKT w firmie remontowo-budowlanej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Edit Group
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w kierowaniu i nadzorowaniu budowami z Łodzi – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY ARCHITEKT (Miejsce pracy: Łódź, Region: łódzkie)

Zakres obowiązków

– opracowywanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej wnętrza;

– sporządzanie rysunków wykonawczych oraz wizualizacji przy użyciu programów architektonicznych;

– przeprowadzanie analizy stanu istniejącego, inwentaryzacja wnętrza, określanie uwarunkowań zewnętrznych;

– uczestniczenie w trakcie spotkań z klientem celem omówienia zakresu prac projektu;

– podejmowanie decyzji projektowych, dotyczących rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych oraz sposobu prowadzenia prac;

– wykonywanie wstępnego kosztorysu realizacji; współprowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją projektu.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość 3ds Max + Corona Renderer/ V-ray,

– bardzo dobra znajomość ArchiCAD ver. 19 (ewentualnie AutoCAD).

– absolwent (-ka) kierunku architektura/architektura wnętrz (lub student (-ka) ostatniego roku,

– doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu projektów wykonawczych oraz funkcjonalnych,

– kreatywność i orientacja na detale,

– zdolność do podejmowania inicjatywy,

– energia i pozytywne nastawienie,

– wielozadaniowość i umiejętność współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV (z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres: kontakt(at)editgroup.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Edit Group z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Edit Group z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 146. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.