Magazynier (Łódź Widzew)

Oferta pracy z dnia: 2019/06/13
Oferta ważna do dnia: 2019/07/13
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: a0t4H00000gOsVtQAK
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek dostaw,
  • transport wewnętrzny po hali produkcyjnej,
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych wysyłek produktów z zamówieniami,
  • prowadzenie procesów kompletacyjnych w systemie WMS,
  • obsługa dokumentacyjna przyjęć oraz wydań towarów w systemach informatycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej oraz przy kompletacji zamówień,
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny,
  • chęć do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie miesięczne,
  • premię kwartalną za brak absencji,
  • pakiet benefitów, w tym bezpłatną opiekę medyczną,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio naszego u klienta po pól roku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.