Magazynier- Kierowca

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Mode Milano Sp.Z O.O, to firma zajmująca się dystrybucją materiałów tekstylnych. Do naszego oddziału poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz, woj. łódzkie

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru,
  • rozładunek towaru,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych,
  • współpraca z działem handlowym,
  • prowadzenie ewidencji stanów magazynowych,
  • transport towaru do klientów oraz pomiędzy naszymi magazynami,
  • prace techniczne w biurze firmy
  • inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazynier,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV) na adres biuro@isko.com.pl, w tytule maila proszę podać NAZWĘ STANOWISKA.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.