Magazynier – atrakcyjne zarobki i transport do pracy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Zgierz
Numer referencyjny: Mag/Str/052018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku:

Jeśli poszukujesz pracy od zaraz, jesteś gotowy do pracy w godzinach 20:00-3:00, praca w magazynie nie jest Ci obca oraz cechują Cię chęć do pracy i zaangażowanie, to jesteś osobą, której szukamy!

Czym będziesz się zajmował?

Praca magazyniera polega na załadunku i rozładunku aut, sortowaniu oraz skanowaniu przesyłek oraz wykonywaniu innych prac magazynowych zleconych przez przełożonego.

W zamian na Twoje zaangażowanie:

Zatrudniamy Cię na podstawie umowy o pracę. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2.500 zł „na rękę” (wynagrodzenie zasadnicze, premie, dodatki). Pracujemy od poniedziałku do piątku – weekendy i święta są wolne od pracy. Organizujemy także dofinansowany transport dla pracowników z miejscowości na linii Łęczyca – Stryków oraz Ozorków – Stryków.
Zapewniamy również możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, już dziś wyślij swoje CV – skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!