Magazynier – atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy z dnia: 2018/04/17
Oferta ważna do dnia: 2018/05/17
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: Mag/Str/042018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2550-2700 zł netto/m-c (wynagrodzenie zasadnicze/premie/dodatki)
  • pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy i święta
  • dofinansowany transport dla pracowników z Łęczycy i Ozorkowa
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia

Zadania:

  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek
  • załadunek i rozładunek aut
  • proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz o porządek w magazynie

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie nocnym w godz. 20:00-3:00
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.